0.00 .грн
Зробити замовленняОсновні характеристики
Всі характеристики
Колір:
Чорний
Розмір:
S/M
Склад:
71% полиамид, 22% полиэстер, 7% эластан
Тип товару:
Бюстгальтер
Трусики в комплекте:
Ні
Смілива та незвичайна білизна для тих, хто любить гарячішу! Пропонуємо купити бюстгальтер-стрепи ARMANDA BRA, що повністю складається з регульованих еластичних стрічок-ременів, і одягати його як на оголене тіло для максимального ефекту, так і на одяг як сексуальну портупею.
Незвичайний бра зі стрепом повністю складений з еластичних м'яких ременів-стрічок. Вони шикарно виглядають на тілі, спокусливо підкреслюють груди і завдяки можливості регулювати об'єми не передавлятимуть і залишатимуть сліди. Можна зробити так, як вам подобається. Неймовірно еротичний бюстгальтер-портупея, який стане у нагоді і в спальні, і для вбрання на вечірку: просто одягніть бра поверх сорочки або сукні і будьте найстильнішою!
За дотримання рекомендацій виробника (ручне прання в холодній воді) прослужить довго і не втратить зовнішній вигляд. Зроблено у Європі з дотриманням усіх європейських стандартів якості.
Склад матеріалу: 71% поліамід, 22% поліестер, 7% еластан.
Характеристики
Hubber
Колір
Чорний
Розмір
S/M
Склад
71% полиамид, 22% полиэстер, 7% эластан
Тип товару
Бюстгальтер
Трусики в комплекте
Ні
Відгуків (0)
Немає відгуків про цей товар.